Program lojalnościowy

Program lojalnościowy jest dostępny wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Każde 1 zł wydane na zakupy stanowi równowartość 1 pkt, a każdy 1 pkt stanowi równowartość 0.05 zł. Punkty przyznawane są po pełnym zrealizowaniu i opłaceniu zamówienia, a przyznane punkty pozostają ważne przez okres 365 dni od momentu opłacenia zamówienia. Zebrane punkty mogą zostać przekształcone w bon, który następnie może zostać wykorzystany w momencie realizacji zamówienia w sklepie www.slava.pl. Bon stanowi kod rabatowy, który można użyć wyłącznie jeden raz.

Ilość uzbieranych punktów można sprawdzić na swoim koncie użytkownika pod adresem - Moje konto https://slava.pl/moje-konto ) > Moje punkty lojalnościowe. 


Jak skorzystać?

Po opłaceniu i zweryfikowaniu zamówienia przez obsługę sklepu punkty programu lojalnościowego zostaną przyznane, a zebrane punkty można przekształcić na bon o wartości równej sumie dostępnych punktów. Bon w postaci kodu rabatowego można wykorzystać w momencie składania zamówienia.


Wygenerowany bon w postaci kodu rabatowego będzie do widoczny w Moje konto https://slava.pl/moje-konto ) > Moje punkty lojalnościowe, a także w koszyku, w momencie realizacji zamówienia.
Produkt w 100% Polski

Cały proces produkcji przebiega
w naszym kraju

Wysyłka do 24 godzin

Dzięki optymalizacji procesu wysyłki przesyłkę otrzymasz jeszcze szybciej!

Stylowe opakowanie

Dzięki niemu zakupiony produkt świetnie sprawdzi się jako prezent

Surowe kryteria jakości

Nasze produkty szyte są z najlepszych i najbardziej wytrzymałych tkanin

Kartonowe opakowanie na produkt

Dokładamy starań, aby na każdym etapie produkcji wszystkie detale były starannie dopracowane. Bardzo ważne są również dla nas emocje, które towarzyszą Tobie w momencie otwarcia przesyłki. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na wysokiej jakości kartonowe pudełka o miłej w dotyku fakturze z wytłoczonym logo firmy. Tym samym jeśli nasz produkt miałby spełnić funkcje podarunku dla bliskiej osoby - nie musisz martwić się kwestią opakowania.

Jeżeli chcesz dołączyć do produktu swoje życzenia, aby nadać prezentowi jeszcze bardziej osobisty charakter, podczas finalizacji zamówienia dodaj stosowną notkę lub skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@slava.pl