Rusałki - wodne nimfy


Rusałki - wodne nimfy

Rusałki - wodne nimfy

Rusałka to postać, którą spotkać można było w pobliżu lasów i zagajników nad wodami. To właśnie tam mieszkały śliczne, nagie istoty o długich, zielonych włosach. Rusałkami stawały się te dziewczęta, które zmarły tragicznie przed zamążpójściem lub pierwszym zakochaniem.


Piękny wygląd to jednak tylko pozory. Tak naprawdę Rusałki były demonami, które kusiły młodych mężczyzn, a następnie porywały ich do tańca lub łaskotały tak długo, aż zwabiony mdlał z wycieńczenia i tracił życie.

Koszulka dziecięca - Rusałka


Dzisiaj Rusałki zamieszkują pomiędzy stronami zakurzonych książek w miejscowych bibliotekach. Spotkać je można też na naszych dziecięcych koszulkach słowiańskich. Śliczna istotka, w towarzystwie wodnych zwierząt, z zaciekawieniem zerka przed siebie wypatrując młodzieńca, któremu mogłaby namieszać w głowie. Czy Rusałka znajdzie kogoś, kto chciałby z nią zatańczyć?


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą T-shirtów dziecięcych Slava.Chcesz podkreślić swoje zainteresowania kulturą Słowian? Wśród naszych propozycji znajdziesz koszulki słowiańskie przedstawiające symbol Peruna - słowiańskiego boga piorunów, boginię Mokosz, a także innych bóstw słowiańskiego panteonu. Nasze koszulki to także doskonały pomysł na prezent - wysokiej jakości grafiki zaprojektowane przez polskich twórców, wygodny krój i materiał sprawiają, że T-shirty od Slava są naprawdę wyjątkowe.


Produkt w 100% Polski

Cały proces produkcji przebiega
w naszym kraju

Wysyłka do 24 godzin

Dzięki optymalizacji procesu wysyłki przesyłkę otrzymasz jeszcze szybciej!

Stylowe opakowanie

Dzięki niemu zakupiony produkt świetnie sprawdzi się jako prezent

Surowe kryteria jakości

Nasze produkty szyte są z najlepszych i najbardziej wytrzymałych tkanin

Kartonowe opakowanie na produkt

Dokładamy starań, aby na każdym etapie produkcji wszystkie detale były starannie dopracowane. Bardzo ważne są również dla nas emocje, które towarzyszą Tobie w momencie otwarcia przesyłki. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na wysokiej jakości kartonowe pudełka o miłej w dotyku fakturze z wytłoczonym logo firmy. Tym samym jeśli nasz produkt miałby spełnić funkcje podarunku dla bliskiej osoby - nie musisz martwić się kwestią opakowania.Jeżeli chcesz dołączyć do produktu swoje życzenia, aby nadać prezentowi jeszcze bardziej osobisty charakter, podczas finalizacji zamówienia dodaj stosowną notkę lub skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@slava.pl