Nowości - Blog

Rusałki - wodne nimfy

Napisano w
Rusałka to postać, którą spotkać można było w pobliżu lasów i zagajników nad wodami. To właśnie tam mieszkały śliczne, nagie istoty o długich, zielonych włosach. Rusałkami stawały się te dziewczęta, które zmarły tragicznie przed zamążpójściem lub pierwszym zakochaniem.

Chochlik - niesforny duszek

Napisano w
Chochlik - niesforny duszek

Ćma - niepozorny demon

Napisano w
Jeden z najbardziej tajemniczych i groźnych demonów w mitologii słowiańskiej. Ćma, pod której postacią kryła się zatrważająca, piekielna postać - Zmora.

O spotkaniu człowieka z biesem słów kilka

Napisano w
O demonie Zła. Kim był, jak go nazywano i jak się go pozbyć.
Kilka słów, o jednych z najbardziej tajemniczych, niepokojących i rozbudzających wyobraźnie drapieżników.

Łzy Matki Ziemi

Napisano w
Czy jest ich więcej? Gdzie się ukrywają, kiedy już cicho spłyną po policzku Matki Ziemi? Czy znajdziesz je w pływające wśród martwych ciał zwierząt oceanu, które pomyliły porzucone przez człowieka śmieci z życiodajnym pokarmem?
Prezentowane od 1 do 6 z wszystkich 27 (1 Stron)
Produkt w 100% Polski

Cały proces produkcji przebiega
w naszym kraju

Wysyłka do 24 godzin

Dzięki optymalizacji procesu wysyłki przesyłkę otrzymasz jeszcze szybciej!

Stylowe opakowanie

Dzięki niemu zakupiony produkt świetnie sprawdzi się jako prezent

Surowe kryteria jakości

Nasze produkty szyte są z najlepszych i najbardziej wytrzymałych tkanin

Kartonowe opakowanie na produkt

Dokładamy starań, aby na każdym etapie produkcji wszystkie detale były starannie dopracowane. Bardzo ważne są również dla nas emocje, które towarzyszą Tobie w momencie otwarcia przesyłki. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na wysokiej jakości kartonowe pudełka o miłej w dotyku fakturze z wytłoczonym logo firmy. Tym samym jeśli nasz produkt miałby spełnić funkcje podarunku dla bliskiej osoby - nie musisz martwić się kwestią opakowania.

Jeżeli chcesz dołączyć do produktu swoje życzenia, aby nadać prezentowi jeszcze bardziej osobisty charakter, podczas finalizacji zamówienia dodaj stosowną notkę lub skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@slava.pl