Nowości - Blog

Dziady - spotkanie z przodkami

Napisano w
Dziady to jeden z najbardziej znanych obrzędów Słowian. Dziady, najogólniej rzecz ujmując to zbiór rytuałów, obrzędów i zwyczajów związanych z obcowaniem żywych ze zmarłymi...

Trzy magiczne zioła Słowian

Napisano w
Praktycznie każde zioło i drzewo miało przypisane swoje działanie i znane właściwości. Jedne z tych najbardziej powszechnych i wykorzystywanych przez Słowian były między innymi lipa, brzoza oraz bylica.

Trzy powieści o szeptuchach

Napisano w
Słowo „szeptucha” z łatwością mogło by być synonimem „tajemniczości”. Kobiety posiadające ogromną wiedzę, tak tajemną, że w naszych umysłach ociera się ona o magię, istnieją do dziś. I nawet teraz potrafią zaskoczyć nas swoimi umiejętnościami.

Święto Peruna

Napisano w
Perun, czyli gromowładne bóstwo piorunów to jedna z ważniejszych postaci, którą opisuje mitologia słowiańska. Święto Peruna przypada na 20. lipca i podobnie jak inne ze świąt słowiańskich, związane jest z wieloma obrzędami.
Rusałki czyli słowiańskie nimfy były demonicznymi istotami zamieszkującymi lasy, pola i zbiorniki wodne. Dlaczego tak ważna była przychylność Rusałek?

Zielone Świątki - święto słowiańskie

Napisano w
Zielone Świątki współcześnie znane są jako święto chrześcijańskie związane z Zesłaniem Ducha Świętego, obchodzone 50 dni po Wielkanocy.
Prezentowane od 1 do 6 z wszystkich 14 (1 Stron)
Produkt w 100% Polski

Cały proces produkcji przebiega w naszym kraju

Wysyłka do 24 godzin

Dzięki optymalizacji procesu wysyłki przesyłkę otrzymasz jeszcze szybciej!

Stylowe opakowanie

Dzięki niemu zakupiony produkt świetnie sprawdzi się jako prezent

Surowe kryteria jakości

Nasze produkty szyte są z najlepszych i najbardziej wytrzymałych tkanin

Kartonowe opakowanie na produkt

Dokładamy starań, aby na każdym etapie produkcji wszystkie detale były starannie dopracowane. Bardzo ważne są również dla nas emocje, które towarzyszą Tobie w momencie otwarcia przesyłki. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na wysokiej jakości kartonowe pudełka o miłej w dotyku fakturze z wytłoczonym logo firmy. Tym samym jeśli nasz produkt miałby spełnić funkcje podarunku dla bliskiej osoby - nie musisz martwić się kwestią opakowania.

SPRAWDŹ